Jazyková škola » Ostrava a severní Morava

Vánoční dárkový poukaz

Milí studenti, pokud si nevíte rady s vánočním dárkem, máme pro vás elegantní řešení: věnujte svým blízkým poukaz na jazykový kurz. Nabízíme jak skupinové, tak individuální kurzy – dárkový poukaz vám připravíme přesně na míru.

Bližší informace o dárkových poukazech vám rádi poskytneme telefonicky na +420 775 088 757 nebo e-mailem na skola.ostrava@polyglot.cz.

Hledáme lektora ruštiny

Polyglot hledá pro svou Ostravskou pobočku lektora nebo lektorku ruského jazyka. Máte-li zájem o spolupráci, zašlete nám váš strukturovaný životopis na silvie.mahrikova@polyglot.cz. Těšíme se na vás!

Kurzy pro veřejnost – školní rok 2016/2017

Studenti pozor, zápis do jazykových kurzů v podzimním semestru školního roku 2016 již byl zahájen!

  • výuka v zimním semestru od 26. 9. 2016 do 10. 2. 2017
  • v kurzech probíhá 18 × 90minutových lekcí – tedy celkem 36 hodin!
  • ve skupině maximálně 8 studentů
  • komunikativní zaměření lekcí, důraz na mluvení
  • vynikající čeští lektoři a rodilí mluvčí

A jaké jazyky nabízíme? Stačí si vybrat zde:) Pokud budete mít zájem o jiné jazyky nebo vám nebude vyhovovat čas, kontaktujte nás, a my vám nabídneme individuální kurz, případně kurz šitý na míru vaší skupině (min. 4 účastníci).

Detailní informace o jazykových kurzech v podzimním semestru 2016 vám rádi poskytneme telefonicky na +420 775 088 757 nebo e-mailem na skola.ostrava@polyglot.cz.

Nabídka práce – lektoři jazyků

Jazyková škola Polyglot hledá pro svoji pobočku v Ostravě (Ostrava, Moravskoslezský, Olomoucký kraj a Zlínský kraj) lektory anglického, polského a německého jazyka a češtiny pro cizince.

Máte-li zájem o spolupráci a splňujete-li základní požadavky (praxe a vysokoškolské vzdělání nebo studium jazykového oboru), zašlete nám váš strukturovaný životopis na silvie.mahrikova@polyglot.cz.

Polyglot Ostrava nově též pořádá speciální kurzy pro zaměstnance SIEMENS. Více informací na naší homepage.

Certifikát NJ pro lékaře a zdravotníky

Jste lékař, lékařka nebo zdravotník a hodláte se ucházet o pracovní pozici v Německu a potřebujete zkoušku z německého jazyka na úrovni B2?

Jazyková škola Polyglot nabízí jazykovou certifikaci na vámi požadované úrovni (zpravidla B2), stejně tak jako přípravné kurzy pro složení zkoušky.

Jakou zkušenost mají s přípravnými kurzy a certifikací naši klienti?

"V únoru 2013 jsem pro své zaměstnání jako lékařka ve městě Halle v Německu potřebovala získat certifikát prokazující mou znalost německého jazyka na úrovni B2. Obrátila jsem se na jazykovou školu Polyglot, kde mi vyšli více než vstříc.

Na první hodině mého individuálního kurzu milá a kvalifikovaná lektorka zjistila mou "vstupní znalost". S ohledem na to jsme naplánovali kondiční lekce zejména ústního projevu a po 14 dnech jsem absolvovala 90minutovou zkoušku z německého jazyka.

Po úspěšném zvládnutí mi byl vydán dvojjazyčný cerfifikát prokazující mou znalost německého jazyka na úrovni B2, který mi v práci uznali. S kurzem a ochotou jsem byla maximálně spokojena a doporučuji všem kolegům."

(MUDr. Barbora Adamová)

Více informací o certifikátech NJ pro lékaře najdete zde.

Kurzy pro učitele v rámci projektu EU peníze školám

V rámci projektu EU peníze školám vypisuje jazyková škola Polyglot kurzy pro učitele anglického a německého jazyka na základních školách a středních školách. Kurzy jsou akreditovány v systému DVPP MŠMT pod č. j. 16392/2010-25-453 a 28520/2011-25-696. Nabízíme kurzy jazykové nebo jazykové v kombinaci s metodikou.

Více informací o jazykových a jazykově-metodických kurzech na e-mailu silvie.mahrikova@polyglot.cz nebo telefonu +420 775 088 757.

Jsme na FACEBOOKu!

Chcete mít nejnovější informace nebo jen "nakouknout" do dění ve škole? Mrkněte na naše fb stránky, dejte nám "like" a až si přijdete objednat kurz, odměníme vás malým dárkem!  

Adresa

Adresa:  28. října 813/248, 709 00 Ostrava
Mobil:  +420 775 088 757
E-mail:  skola.ostrava@polyglot.cz

Kontakt a bližší informace

Silvie Mahríková

Telefon:  +420 775 088 757
E-mail:
silvie.mahrikova@polyglot.cz
CZ EN DE PL
Get Adobe Flash player
Jazyková škola Firemní výuka Studium v zahraničí Překlady, tlumočení Nakladatelství O nás Kontakty

AJŠ
 
AHK
 
Pearson General
 
Pearson Young Learners
 
Goethe-Institut
 
Benefity
 
Benefit plus
 
LANGMASTER
 
nakladatelstv? Macmillan
 
jordans for salejordans for salejordans for salesac longchamp pas cher