SIEMENS kurzykurzy

Jazyková škola Polyglot poskytuje zaměstnancům Siemens kurzy anglického a německého jazyka za zvýhodněnou cenu. Zájemci si mohou vybrat z následujících možností:

Speciální SIEMENS kurzy

Vzájemně se znáte, vytvořte si proto vlastní skupiny a dohodněte si na našich pobočkách čas výuky. Podle vašich požadavků vám zajistíme výuku s kvalifikovaným českým lektorem nebo s kvalifikovaným rodilým mluvčím.

Náklady na výuku budete hradit společně. Částka na osobu závisí na počtu účastníků v kurzu. Pro stanovení kalkulace výsledné ceny kurzu nás prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

Kurz je možné zorganizovat kdekoliv na území České republiky.


Individuální výuka

Individuální výuka může probíhat kdekoliv na území České republiky.

V Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, Jihlavě a Liberci může výuka probíhat i v našich kamenných pobočkách.

Cena individuální výuky je stanovena po dohodě s klientem.


Kurzy pro veřejnost

JŠ Polyglot vám nabízí možnost navštěvovat veřejné kurzy cizích jazyků, do kterých se může přihlásit každý zaměstnanec firmy Siemens dle svých časových možností.

Jedná se o kurzy, které probíhají 18 týdnů v každém semestru (zimní nebo letní semestr) v našich kamenných pobočkách v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, Jihlavě a Liberci.


Intenzivní víkendové kurzy

Intenzivní víkendové speciální SIEMENS kurzy

Délka intenzivních víkendových kurzů záleží na vašich požadavcích. Může se jednat o kurz probíhající během jednoho víkendu či o kurz probíhající několik víkendů po sobě. Kurzy mohou být zaměřeny jak na obecný jazyk, tak na jazyk odborný.

Náklady na výuku budete hradit společně. Částka na osobu závisí na počtu účastníků v kurzu. Pro stanovení kalkulace výsledné ceny kurzu nás prosím kontaktujte na níže uvedeném telefonním čísle nebo emailu.

Kurz je možné zorganizovat kdekoliv na území České republiky.

Intenzivní víkendové kurzy

JŠ Polyglot vám nabízí možnost přihlásit se do veřejných víkendových kurzů cizích jazyků.
Aktuální nabídku můžete sledovat na webu jednotlivých poboček:

Praha  •  Brno  •  České Budějovice  •  Plzeň  •  Jihlava  •  Liberec  •  Ostrava.


Letní kurzy

Letní speciální SIEMENS kurzy

Délka a intenzita letních speciálních SIEMENS kurzů záleží na vašich požadavcích. Může se jednat o kurz probíhající během jednoho týdne či o kurz probíhající několik týdnů za sebou, třeba ve čtvrtek odpoledne. Kurzy mohou být zaměřeny jak na konverzaci, obecný jazyk nebo odborná témata.

Náklady na výuku budete hradit společně. Částka na osobu závisí na počtu účastníků v kurzu. Pro stanovení kalkulace výsledné ceny kurzu nás prosím kontaktujte na níže uvedeném telefonním čísle nebo emailu.

Kurz je možné zorganizovat kdekoliv na území České republiky.

Letní kurzy pro veřejnost

JŠ Polyglot vám také nabízí možnost přihlásit se do veřejných letních kurzů cizích jazyků.
Aktuální nabídku můžete  sledovat na webu jednotlivých poboček:

Praha  •  Brno  •  České Budějovice  •  Plzeň  •  Jihlava  •  Liberec  •  Ostrava.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na své regionální pobočce.