Studium v zahraničí

Zahraniční metodické kurzy pro učitele - FIRST MOMENT!

všem pedagogům aktuálně nabízíme metodické kurzy za zvýhodněné ceny v následujících destinacích:
Velká Británie, Irsko, Malta, Německo a Rakousko

 1. kurzy jsou zaměřené nejen na další zdokonalení Vašich jazykových schopností (velmi pokročilá gramatika, slovní zásoba, výjimky v jazyce atd.), ale hlavně na získání nových poznatků z oblasti metodiky: nové trendy, pomůcky a postupy.
 2. výuku zajišťují naše zahraniční partnerské jazykové školy, jejichž kvalitu máme ověřenou mnohaletou spoluprací (reference na požádání rádi poskytneme)
 3. svůj zahraniční pobyt si sami poskládáte přesně podle Vašich představ (zvolíte si termín, délku kurzu, způsob dopravy, typ ubytování atd.)
 4. v ceně kurzu je zahrnuta výuka v zahraniční škole, ubytování v rodinách nebo v rezidenci, polopenze či plná penze, letenka včetně letištních poplatků, pojištění…

Využijte „first moment“ a objednejte si svůj jarní či letní metodický kurz u našich prověřených partnerských škol již nyní za skvělou cenu.

 ...nejefektivnější a nejrychlejší způsob, jak se naučit cizí jazyk

Naše jazyková škola nabízí svým klientům kromě tuzemského jazykového vzdělávání i kurzy v zemích, kde se cílovým jazykem hovoří. Výhodou těchto kurzů je efektivita studia a také prostředí, ve kterém se student pohybuje. Zlepšují se tedy nejen jeho jazykové znalosti, ale i jeho povědomí o zemi, kde se tímto jazykem hovoří, o kultuře, způvobu života a zvycích.

Kurzy všeobecného jazyka jsou nabízeny od těch nejméně intenzivních (většinou 15–20 vyučovacích hodin týdně) po více intenzivní (26–30 vyučovacích hodin týdně). V nabídce jazykových škol jsou ale i specializované kurzy, zaměřené na přípravu na mezinárodní zkoušku, obchodní jazyk, konverzaci, jazyk pro profesionály a v neposlední řadě také individuální hodiny. Záleží tedy pouze na tom, kolik času chcete studiu věnovat, popř. co má být cílem kurzu.

Ubytování může a nemusí být součástí objednaného jazykového kurzu. Nejrozšířenější a také cenově nejdostupnější  je ubytování v hostitelské rodině, které studentům umožní používat cílový jazyk i mimo školu při komunikaci s rodinou a obohatí také jeho povědomí o navštívené zemi. Hostitelské rodiny jsou většinou lidé středního popř. důchodového věku, kteří již odchovali svoje děti a chtějí toto uprázdněné místo zaplnit péčí o studenty ze zahraničí. Mnohdy je důvodem rodin i zájem o cizí kultury a zvyklosti. Kromě hostitelské rodiny je k dispozici většinou i ubytování v apartmánech, na studentských kolejích, v rezidencích popř. v hotelu.

Celý pobyt v zahraničí je tedy takové puzzle, které si každý zájemce poskládá dle vlastního přání a výběru a je doplněno dalšími kousky skládačky  jako je doprava a pojištění.

Pokud tedy uvažujete o jazykovém pobytu v zahraničí a rádi skládáte puzzle, vzhůru do toho!

Pro první, orientační kalkulaci Vaší skládačky můžete využít náš konfigurátor (již brzy v provozu).

A pro koho jsou zahraniční jazykové kurzy vhodné?

 • Pro všechny pokročilosti, od začátečníků po velmi pokročilé
 • Pro ty, kteří chtějí zdokonalit svoje znalosti cizího jazyka rychle a efektivně
 • Pro manažery, obchodníky a jiné profese, pro které školy nabízejí kurzy se zaměřením na daný obor
 • Pro rodiče s dětmi
 • Pro děti a mládež od 11 do 21 let s dozorem a programem
 • Pro učitele ZŠ, SŠ a jazykových škol (možnost grantových programů)
 • Pro zájemce o mezinárodní jazykové zkoušky (FCE, CAE atd.)

Pro další informace a nabídku kontaktujte prosím:

Lucie Pasch Janoušková, lucie.janouskova@polyglot.cz, +420 774 252 930
CZ EN DE PL
Get Adobe Flash player
Jazyková škola Firemní výuka Studium v zahraničí Překlady, tlumočení Nakladatelství O nás Kontakty

AJŠ
 
AHK
 
Pearson General
 
Pearson Young Learners
 
Goethe-Institut
 
Benefity
 
Benefit plus
 
LANGMASTER
 
nakladatelstv? Macmillan
 
jordans for salejordans for salejordans for salesac longchamp pas cher