30 let na trhu jazykového vzdělávání

Firemní výuka

Učební materiály nakladatelství Polyglot

Akreditované semináře


 

Firemní kurzy

firemni-kurz1Jazyková škola Polyglot realizuje firemní výuku od roku 1992: spolupracujeme jak s velkými, tak s menšími firemními klienty, administrujeme skupinové i individuální kurzy.

Svým partnerům zajišťujeme komplexní služby v oblasti jazykového vzdělávání, včetně plánování, volby motivačních nástrojů, výuky kvalifikovanými lektory a kontroly dosažených cílů.

Samozřejmostí je profesionální přístup, sestavení studijního plánu na míru, včetně jasné cenové kalkulace a administrativního a metodického dohledu nad probíhajícími kurzy. Velice rádi zorganizujeme jazykovou výuku i ve vaší firmě, v případě zájmu nás prosím kontaktujte a my obratem vypracujeme nabídku.


Jazykové kurzy v rámci výzvy MŠMT Šablony II

MSMTJazyková škola Polyglot nabízí v rámci výzvy MŠMT Šablony II kurzy angličtinyněmčiny v rozsahu A1–C1 podle SERR.

  • kurzy jsou akreditovány jako DVPP (další vzdělávání jazykových pracovníků)
  • cílová skupina: mateřské, základní a základní umělecké školy, střední a vyšší odborné školy
  • dotace na jeden celek je 72 nebo 36 vyučovacích hodin (při libovolné intenzitě kurzu)
  • po úspěšném zvládnutí závěrečného testu obdržíte osvědčení o absolvování kurzu
  • individuální výuka nebo skupinové kurzy
  • ve skupině minimální počet 3 učitelé na jedné úrovni pokročilosti

V případě, že máte o kurzy v rámci šablon MŠMT zájem, kontaktujte prosím naši pobočku e-mailem na doris.dusilova@polyglot.cz, případně telefonicky na 777 252 603. Rádi vám se vším poradíme!

 


Jazykové kurzy v zahraničíMalta2

Jazyková škola Polyglot nabízí i jazykové kurzy v zemích, kde se cílovým jazykem hovoří. V naší nabídce naleznete atraktivní studijní destinace jako je Velká Británie, Irsko, Malta, Německo a Rakousko. S poskytováním zahraničních kurzů máme dlouholeté zkušenosti a stojíme si za tím, že představují jeden z nejefektivnějších způsobů, jak si naši klienti mohou rozšířit své jazykové znalosti.

Více o jazykových kurzech v zahraničí můžete zjistit zde.


leták_lektořiNabídka práce – lektoři jazyků

Jazyková škola Polyglot hledá pro svoji pobočku v Liberci lektory všech jazyků.

Máte-li zájem o spolupráci a splňujete-li naše požadavky (praxe, vysokoškolské vzdělání), zašlete nám váš strukturovaný životopis na skola.liberec@polyglot.cz. Možnost spolupráce na ŽL nebo na DPP.

 

 


Certifikát NJ pro lékaře a zdravotnický personállekarka

Jste lékař, lékařka nebo zdravotník a hodláte se ucházet o pracovní pozici v Německu a potřebujete zkoušku z německého jazyka na úrovni B2?

Jazyková škola Polyglot nabízí jazykovou certifikaci na vámi požadované úrovni (zpravidla B2), stejně tak jako přípravné kurzy pro složení zkoušky.

Jakou zkušenost mají s přípravnými kurzy a certifikací naši klienti?
V únoru 2013 jsem pro své zaměstnání jako lékařka ve městě Halle v Německu potřebovala získat certifikát prokazující mou znalost německého jazyka na úrovni B2. Obrátila jsem se na jazykovou školu Polyglot, kde mi vyšli více než vstříc.
Na první hodině mého individuálního kurzu milá a kvalifikovaná lektorka zjistila mou „vstupní znalost“. S ohledem na to jsme naplánovali kondiční lekce zejména ústního projevu a po 14 dnech jsem absolvovala 90minutovou zkoušku z německého jazyka.
Po úspěšném zvládnutí mi byl vydán dvojjazyčný cerfifikát prokazující mou znalost německého jazyka na úrovni B2, který mi v práci uznali. S kurzem a ochotou jsem byla maximálně spokojena a doporučuji všem kolegům.
(MUDr. Barbora Adamová)

Více informací o certifikátech NJ pro lékaře a zdravotníky najdete zde.


 Překlady a tlumočeníjazyky

Nabízíme profesionální překladatelský a tlumočnický servis. Díky pobočkám Polyglotu v sedmi krajských městech (Praha, Plzeň, České Budějovice, Jihlava, Brno, Ostrava a Liberec) a rozsáhlé databázi kvalitních a zkušených překladatelů a tlumočníků jsme schopni zajistit vaše požadavky na celém území ČR i v zahraničí.

Pro vaši poptávku a cenovou kalkulaci prosím kontaktujte: preklady@polyglot.cz

Naši partneři 

skola_komunikace

endorfin  majak      kompetenz_logo