jazykove-certifikatyHodláte se ucházet o pracovní pozici v Německu a potřebujete zkoušku z německého jazyka na úrovni B2?

Jazyková škola Polyglot nabízí jazykovou certifikaci na vámi požadované úrovni (zpravidla B2), stejně tak jako přípravné kurzy pro složení zkoušky.

 


Jak proces přípravy na zkoušku probíhá?

  • kontaktujete nás a společně určíme vaši aktuální jazykovou úroveň
  • společně s naším metodikem určíte vaše cíle a stanovíte si jasný výukový plán individuálního kurzu
  • v Polyglotu pro vás vybereme vhodného lektora
  • s lektorem pak absolvujete individální kurz v doporučené délce a intenzitě
  • absolvujete u nás jazykovou zkoušku na příslušné úrovni (opět zpravidla B2)
  • vystavíme vás česko-německý certifikát dokládající složení zkoušky

Jak vypadá jazyková zkouška Polyglot?

Zkouška samotná trvá 90 minut a testuje všechny jazykové dovednosti: čtení, psaní, poslech a mluvení. Rozhodně se však nemusíte ničeho bát – s vaším lektorem se na ni důkladně připravíte tak, abyste přesně věděli, jaký typ úkolů vás čeká.


Jak vypadají certifikáty Polyglot a jakou mají platnost?

Certifikáty mají standardní formát (viz níže) a uvádějí vždy vámi dosaženou úroveň, kterou jste prokázali u jazykové zkoušky v Polyglotu. Dodáváme je ve dvou vyhotoveních – v české a německé jazykové verzi.
Z referencí, které máme od klientů k dispozici, vyplývá, že jsou tyto certifikáty standardně v Německu uznávány.
Ukázky certifikátů v českém a německém jazyce ke stažení.

Jakou zkušenost mají s přípravnými kurzy a certifikací naši klienti?

V únoru 2013 jsem pro své zaměstnání jako lékařka ve městě Halle v Německu potřebovala získat certifikát prokazující mou znalost německého jazyka na úrovni B2. Obrátila jsem se na jazykovou školu Polyglot, kde mi vyšli více než vstříc. Na první hodině mého individuálního kurzu milá a kvalifikovaná lektorka zjistila mou „vstupní znalost“. S ohledem na to jsme naplánovali kondiční lekce zejména ústního projevu a po 14 dnech jsem absolvovala 90minutovou zkoušku z německého jazyka. Po úspěšném zvládnutí mi byl vydán dvojjazyčný certifikát prokazující mou znalost německého jazyka na úrovni B2, který mi v práci uznali. S kurzem a ochotou jsem byla maximálně spokojena a doporučuji všem kolegům.“   (MUDr. Barbora Adamová)
„V červnu 2013 jsem se přihlásil do individuální výuky němčiny pro přípravu k certifikátu B2. Po pár konzultačních hodinách jsem úspěšně absolvoval zkoušku z němčiny úrovně B2. Lektorka i vedení jazykové školy byli velmi milí a snažili se přizpůsobit mým časovým možnostem. Mohu jen doporučit.“   (MUDr. Jiří Pohanka)

Kontakt

Více informací o přípravných kurzech ke složení zkoušky z němčiny vám rádi poskytneme na všech pobočkách jazykové školy Polyglot. Kontakty naleznete zde.