Zajistěte svým dětem nezapomenutelné léto!

Čeká vaše dítě přestup na střední školu, nebo poslední rok před maturitou? Anglické věty z nich lezou jako z chlupaté deky? Pošlete je na zkušenou do zahraničí.

Proč zvolit jazykový kurz v zahraničí? Děti se angličtinu budou učit v autentickém prostředí, obklopeny rodilými mluvčími. Navíc poznají jinou kulturu a způsob vzdělávání. Kromě výuky cizích jazyků je čeká také spousta zábavy! Celodenní exkurze, sportovní aktivity či naučné workshopy. Ze zahraničí si odvezou nejen jistější angličtinu, ale i spoustu zážitků a kontakty na nové přátele.

Naši studenti si zamilovali pobyty na Maltě a ve Velké Británii.

Dva týdny na Maltě už od 36 000 Kč.

Velká Británie nabízí kurzy od 37 000 Kč.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na adrese zahranici@polyglot.cz nebo na telefonním čísle +420 776 540 408.


studijni-pobyty-v-zahranici_webVšem zájemcům o studium v zahraničí nabízíme efektivní jazykové kurzy v těchto destinacích: Velká Británie, Irsko, Malta, Německo a Rakousko.

Pokud máte zájem o kurz v jiné destinaci, dejte nám vědět. Rádi vám připravíme nabídku „na míru“.

 …nejefektivnější a nejrychlejší způsob, jak se naučit cizí jazyk

Naše jazyková škola nabízí svým klientům kromě tuzemského jazykového vzdělávání i kurzy v zemích, kde se cílovým jazykem hovoří. Výhodou těchto kurzů je efektivita studia a také prostředí, ve kterém se student pohybuje. Zlepšují se tedy nejen jeho jazykové znalosti, ale i jeho povědomí o zemi, kde se tímto jazykem hovoří, o kultuře, způsobu života a zvycích.

Kurzy všeobecného jazyka jsou nabízeny od těch nejméně intenzivních (většinou 15–20 vyučovacích hodin týdně) po více intenzivní (26–30 vyučovacích hodin týdně). V nabídce jazykových škol jsou ale i specializované kurzy, zaměřené na přípravu na mezinárodní zkoušku, obchodní jazyk, konverzaci, jazyk pro profesionály a v neposlední řadě také individuální hodiny. Záleží tedy pouze na tom, kolik času chcete studiu věnovat, popř. co má být cílem kurzu.

Ubytování může a nemusí být součástí objednaného jazykového kurzu. Nejrozšířenější a také cenově nejdostupnější  je ubytování v hostitelské rodině, které studentům umožní používat cílový jazyk i mimo školu při komunikaci s rodinou a obohatí také jeho povědomí o navštívené zemi. Hostitelské rodiny jsou většinou lidé středního popř. důchodového věku, kteří již odchovali svoje děti a chtějí toto uprázdněné místo zaplnit péčí o studenty ze zahraničí. Mnohdy je důvodem rodin i zájem o cizí kultury a zvyklosti. Kromě hostitelské rodiny je k dispozici většinou i ubytování v apartmánech, na studentských kolejích, v rezidencích popř. v hotelu.

Celý pobyt v zahraničí je tedy takové puzzle, které si každý zájemce poskládá dle vlastního přání a výběru a je doplněno dalšími kousky skládačky  jako je dopravapojištění.

Pokud tedy uvažujete o jazykovém pobytu v zahraničí a rádi skládáte puzzle, vzhůru do toho!

A pro koho jsou zahraniční jazykové kurzy vhodné?

  • pro všechny pokročilosti, od začátečníků po velmi pokročilé
  • pro ty, kteří chtějí zdokonalit svoje znalosti cizího jazyka rychle a efektivně
  • pro manažery, obchodníky a jiné profese, pro které školy nabízejí kurzy se zaměřením na daný obor
  • pro rodiče s dětmi
  • pro děti a mládež od 11 do 21 let s dozorem a programem
  • pro učitele ZŠ, SŠ a jazykových škol (možnost grantových programů)
  • pro zájemce o mezinárodní jazykové zkoušky (FCE, CAE atd.)
Pro další informace a nabídku kontaktujte, prosím, Dominiku Bachroníkovou, zahranici@polyglot.cz, +420 776 540 408