Moderní, efektivní, a přesto pohodlná výuka

Výuka s využitím technologií je vhodná zejména pro ty, kteří z jakýchkoliv důvodů nemohou navštěvovat pravidelné kurzy – ať už jsou tyto důvody pracovní, rodinné nebo zdravotní. Je vhodná i pro pracovníky, kteří musí pravidelně řešit pracovní záležitosti telefonem, prostřednictvím videokonferencí nebo jsou často pracovně mimo své pracoviště.


Kdekoli a kdykoli

Výhodou Skype kurzů je fakt, že se stačí kdekoliv na světě v domluvený čas připojit k internetu a nemusíte tak vynecháte tak žádnou hodinu. Naopak v případě, že máte větší časové možnosti, můžete absolvovat i hodiny navíc.


Čeští i rodilí mluvčí

Stejně jako vy nejste vázáni na místo výuky, není vázán ani lektor, což výrazně zvyšuje příležitost mít výuku s rodilým mluvčím – i když je třeba z Číny. Můžete tak bez problémů kombinovat výuku s českým lektorem i rodilým mluvčím, podle svých potřeb a možností.


Výkazy výuky

Každou hodinu si můžete nahrát, není tedy problém odučené hodiny vykázat a je možné si i hodiny později přehrát, a tak si zopakovat, co jste s lektorem probrali, příp. seznámit s obsahem hodiny i druhého lektora.


Počet účastníků

Skype kurzy jsou vhodné především pro individuální výuku (1 lektor a 1 student); je tak zajištěno, že se jednoduše domluví čas „setkávání“.
Je také možné vyučovat přes Skype malé skupiny o max 3 osobách, aby byl zajištěn dostatečný prostor pro aktivitu každého studenta.


Typy Skype kurzů

Skype kurzy nabízíme konverzační, konverzační jako doplněk ke klasickým docházkovým nebo jako klasický kurz s učebnicí prostřednictvím Skype.