Michaela U.

Jazyk: němčina, čeština pro cizince
Vzdělání: TUL Liberec, Pedagogika – český jazyk a německý jazyk, Mgr., studium na TUL v Berlíně
Zkušenosti a specializace: Výuce němčiny a češtiny pro cizince ve firemních a soukromých kurzech se věnuje od roku od 2004. Má studijní a pracovní zkušenosti z Německa a příležitostně také překládá. Připravuje na maturitní zkoušky a jazykové certifikáty. Má zkušenosti se studenty různých národností.
Profil:  Volný čas ráda tráví se svou rodinou nebo cestuje a poznává nové země, cvičí jógu, chodí do přírody nebo do kina.

Kate D.

Jazyk: angličtina
Vzdělání: TUL Liberec, Pedagogika, Bc.
Zkušenosti a specializace: Angličtinu vyučuje od roku od 2002, v Polyglotu učí od roku 2008. Mezi studenty je lektorka velmi oblíbená zejména pro svoji dynamičnost. Na jejích hodinách se rozhodně nudit nebudete.
Profil:  Ve svém volném čase se věnuje především hudbě a tanci. V létě ji nejčastěji můžete potkat na in-line bruslích.

Jirka F.

Jazyk: angličtina
Vzdělání: TUL Liberec, Pedagogika, Mgr.
Zkušenosti a specializace:  Lektor má dlouholeté zkušenosti s vedením kurzů na všech úrovní včetně přípravných kurzů na různé typy mezinárodních zkoušek a přípravy k maturitě.
Profil:  Ve svém volném čase se věnuje poslechu hudby a hře na klavír.

Marie J.marie-janecka

Jazyk: němčina
Vzdělání: Lipská univerzita, germanistika, Dipl.-Germ, Mgr.
Zkušenosti a specializace:  Lektorka Vyučovala na KCJ VŠST, později na KNJ TUL, ale i v jazykových kurzech, mimo jiné i v jazykových kurzech pro pracovníky zahraničního obchodu.
Profil:  Má ráda svou rodinu, přírodu, setkání s přáteli. Relaxuje četbou, poslechem hudby, na zahradě a kreslením.

Jana M.jana_mackova

Jazyk: italština
Vzdělání:  Universita degli Studi del Molise – Campobasso, Itálie
Certifikáty:  la qualifica accademica di Dottoressa
Zkušenosti a specializace:  Výuce italského jazyka se věnuje od roku 2010. Její hodiny jsou mezi studenty velmi oblíbené především pro vysokou kvalifikaci a osobní přístup k výuce.

Bohdana P.bohdana_prihodova

Jazyk: angličtina
Vzdělání: FF UK obor čeština – angličtina, Mgr.
Zkušenosti a specializace: Lektorka má mnohaleté zkušenosti s výukou angličtiny na různých úrovních a s různými věkovými skupinami. V poslední době vede firemní a individuální kurzy zaměřené na obecnou, obchodní a technickou angličtinu. Má také zkušenosti s výukou češtiny pro cizince.
Profil: Ve volném čase ráda sportuje a zajímá se o kulturu.

Pavlína V.

Jazyk: angličtina a čeština pro cizince
Vzdělání: TUL Liberec, Pedagogika, Mgr.
Zkušenosti a specializace: Lektorka má zkušenosti s výukou obecné i specializované angličtiny, a s výukou studentů různých národností. Je také zkušební komisařkou zkoušek z češtiny pro cizince.
Profil: jízda na koni, cestování, sport – inline, tenis a bosu jako relax a taky chová dvě suchozemské želvy 🙂

Lenka B.

lenka-balatkova

Jazyk: angličtina
Vzdělání: Univerzita Hradec Králové, pedagogika – anglický jazyk a výtvarná výchova, Mgr.
Zkušenosti a specializace: Angličtinu učím šestnáct let, setkávám se s širokou škálou studentů i zaměření. Od obchodní angličtiny pro firmy z oblasti výroby i služeb, přes přípravné kurzy k českým i zahraničním zkouškám, až po všeobecnou angličtinu pro širokou veřejnost, seniory nebo např. pedagogické pracovníky.
Jako prioritu ve výuce vidím zvolení správného přístupu a metodiky pro jednotlivé studenty, procvičování jazyka v praktických situacích a časté a systematické opakování.
Profil: Velkým koníčkem je angličtina samotná – četba, sledování seriálů, setkávání se s kolegy z anglicky mluvících zemí. Druhým velkým koníčkem je studium Italštiny. Kromě toho, že to je zábava, znovu získávám cenné poznatky o tom, jaké to je být studentem jazyka. Mám také ráda přírodu, zvířata, hory, historii, umění a cestování.

Ilona V.ilona-viktorova

Jazyk: čeština pro cizince
Vzdělání: Pedagogická fakulta v Ústí nad Labem, Mgr.
Zkušenosti a specializace: dlouholeté zkušenosti s výukou češtiny pro cizince, kurzy pro dospělé, kurzy či kroužky ČJ pro děti, logopedická cvičení
Profil: Ve svém volném čase se věnuji četbě a luštění křížovek, poslechu hudby, procházkám se svým psem.

Michaela P.

Jazyk: španělština
Vzdělání: DELE Intermedio, Academia Latinoamericana del Cusco – Perú
Zkušenosti a specializace: Výuce španělštiny se věnuji již 8 let jak ve skupinových, tak individuálních kurzech. Od roku 2016 též začínám s výukou dětí od 7 let. Již několik let se pravidelně účastním seminářů pro lektory španělštiny ELE que ELE v Instituto Cervantes v Praze. Příležitostně též tlumočím.
Profil: Mezi mé záliby kromě mé dcerky patří cestování, ježdění na in-line i ledních bruslích, historie Peru za období Inků – zde je mým největším bohatstvím pár knížek poslaných z Peru přímo od autorů včetně věnování.

Lena Č.

Jazyk: francouzština
Vzdělání: FF UK Praha
Zkušenosti a specializace: Francouzštinu vyučuji celý život a to bude již brzy 40 let. Během svých studií na gymnáziu jsem rok studovala na fr. lyceu v St. Germain-en-Laye u Paříže a během své praxe jsem několikrát navštívila Francii – stáže nebo zájezdy se studenty.
Profil: Ve volném čase chodím do lesa, cvičím jógu, čtu, navštěvuji divadlo, cestopisné přednášky a jiné kulturní akce.